-->
IZOLACJE TECHNICZNE

 

Lamella MAT

LAMELLA MAT

Maty z wełny ROCKWOOL na folii aluminiowej posiadają prostopadły układ włókien do płaszczyzny podłoża, który zapewnia utrzymanie pierwotnej grubości w przypadku izolacji zagięć i narożników. Ze względu na rodzaj warstwy nośnej maty LAMELLA MAT produkowane są w następujących odmianach: LAMELLA MAT WITH ALU FOIL, KLIMAFIX (samoprzylepna).

 


 

KLIMAFIX | ROCKWOOL

KLIMAFIX ROCKWOOL

Mata, która oprócz specyficznego układu włókien i powłoki zewnętrznej z folii aluminiowej, dodatkowo została wyposażona w fabrycznie nałożoną warstwę kleju na całej powierzchni wełny. Warstwę kleju zabezpiecza prosta do zdjęcia folia PE. Mata KLIMAFIX ma właściwości samoprzylepne, co eliminuje wykorzystanie elementów mocujących w postaci szpilek samoprzylepnych lub zgrzewanych, talerzyków zaciskowych i kapturków.
 

 

Izolacja SILKROCK | ROCKWOOL

IZOLACJA SILKROCK | ROCKWOOL

SILKROCK jest płytą z włókien wełny mineralnej połączonych żywicą syntetyczną. Ze względu na techniczne i akustyczne właściwości płyty dźwiękochłonne znakomicie zdają egzamin jako materiał absorpcyjny w przegrodach i konstrukcjach dźwiękochłonnych np. tłumiki akustyczne. Jedno - bądź dwustronnie pokryta powierzchnia płyt tkaniną jedwabno-szklana chroni powierzchnię izolacyjną przed oddziaływaniami mechanicznymi. Dzięki powłoce z tkaniny szklanej możliwe jest uzyskanie powierzchniowej odporności na ścieranie do 35m/s.

 

Ventilam Alu

VENTILAM ALU

Mata z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych jednostronnie pokryta zbrojoną folią aluminiową. Matę charakteryzuje prostopadły układ włókien w stosunku do powłoki z folii. Sprężystość oraz charakterystyczny dla maty prostopadły układ włókien pozwala na zachowanie
stałej grubości maty niezależnie od izolowanego kształtu

 

  

K-Flex ST DUCT

Maty izolacyjne wykonane z syntetycznej pianki kauczukowej, zwijane w role, o szerokości 1,5m lub 1,8m; pakowane w worki PE. Służą do izolowania termicznego oraz ochrony przeciw-kondensacyjnej ciągów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, dużych przekrojów rur, zbiorników, armatury w instalacjach chłodniczych, grzewczych, sanitarnych, oraz instalacjach specjalnych.
Standardowo produkty DUCT oferowane są w wersji samoprzylepnej gładkiej.

 

 

Ponadto w naszej ofercie posiadamy cały asortyment poniższych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

RockwoolISOVER 

 

 

Zapytanie o produkt

Zapraszamy do przesłania zapytania o ofertę.
Produkt
Invalid Input
Imię i nazwisko
Please type your full name.
Telefon
Proszę wpisać tylko cyfry
E-mail
Invalid email address.
Zapytanie
Invalid Input 

 
Jesteśmy na Google+
Google+