-->
IZOLACJE TECHNICZNE

 

Lamella MAT

Lamella Mat

Maty z wełny ROCKWOOL na folii aluminiowej posiadają prostopadły układ włókien do płaszczyzny podłoża, który zapewnia utrzymanie pierwotnej grubości w przypadku izolacji zagięć i narożników. Ze względu na rodzaj warstwy nośnej maty LAMELLA MAT produkowane są w następujących odmianach: LAMELLA MAT WITH ALU FOIL, KLIMAFIX (samoprzylepna).

 


 

KLIMAFIX | ROCKWOOL

Klimafix Rockwool

Mata, która oprócz specyficznego układu włókien i powłoki zewnętrznej z folii aluminiowej, dodatkowo została wyposażona w fabrycznie nałożoną warstwę kleju na całej powierzchni wełny. Warstwę kleju zabezpiecza prosta do zdjęcia folia PE. Mata KLIMAFIX ma właściwości samoprzylepne, co eliminuje wykorzystanie elementów mocujących w postaci szpilek samoprzylepnych lub zgrzewanych, talerzyków zaciskowych i kapturków.

  


K-Flex ST DUCT

Maty izolacyjne wykonane z syntetycznej pianki kauczukowej, zwijane w role, o szerokości 1,5m lub 1,8m; pakowane w worki PE. Służą do izolowania termicznego oraz ochrony przeciw-kondensacyjnej ciągów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, dużych przekrojów rur, zbiorników, armatury w instalacjach chłodniczych, grzewczych, sanitarnych, oraz instalacjach specjalnych.
Standardowo produkty DUCT oferowane są w wersji samoprzylepnej gładkiej.


  


Mata Paroc Alucoat Fix

Jeśli szukasz rozwiązania, które zapewni Ci wysokie parametry cieplne, a jednocześnie nie będzie wymagać dużego nakładu pracy w montażu, wybierz matę Paroc Alucoat Fix. Jest ona przeznaczona do izolacji termicznej różnego rodzaju urządzeń, jak również kanałów wentylacyjnych. W przypadku tego typu produktu na uwagę zasługuje niezwykle prosty i szybki sposób montażu, ze względu na warstwę samoprzylepną, dzięki której nie trzeba korzystać z dodatkowych elementów montażowych.


  


Mata Lamellowa Paroc

Wśród wielu dostępnych na rynku typów wełny mineralnej do izolacji konstrukcji znajduje się również niezawodna mata Lamellowa Paroc. Wyróżnia się ona przede wszystkim niezwykle wysokimi parametrami izolacji cieplnej nie tylko dzięki odpowiednio dobranym materiałom, ale także dodatkowym warstwom folii aluminiowej. Produkt ten świetnie sprawdza się w przypadku różnego rodzaju urządzeń, jak również kanałów wentylacyjnych. Korzystając z naszych usług, możesz zamówić dowolne wymiary produktu.


 

 

Ponadto w naszej ofercie posiadamy cały asortyment poniższych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

RockwoolISOVER 

 

 

izolacje techniczne

Zapraszamy do przesłania zapytania o ofertę.
Produkt
Invalid Input
Imię i nazwisko
Please type your full name.
Telefon
Proszę wpisać tylko cyfry
E-mail
Invalid email address.
Zapytanie
Invalid Input 

 
Jesteśmy na Google+
Google+