-->
CENTRALE WENTYLACYJNE SALDA

 

 

 

 

 

W naszej ofercie znajdują się wyroby producenta UAB SALDA – firmy będącej europejskim liderem w obszarze zarówno produkcji, jak i wdrażania rozwiązań w zakresie wentylacji. Przedsiębiorstwo ma na rynku ponad 22-letnie doświadczenie, a w tym czasie firma proponuje szeroki wachlarz urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Początkowo UAB SALDA zajmowała się importem urządzeń, które następnie sprzedawała. Ciężka praca oraz wysoko wyspecjalizowana kadra inżynierska wraz z uporem w dążeniu do celu sprawiły, że firma zaczęła intensywnie się rozwijać. Dzięki temu firma stała się największym producentem urządzeń wentylacyjnych na terenie Państw Nadbałtyckich, a także jednym z największych na obszarze całej Unii Europejskiej.

Dziś UAB SALDA eksportuje swoje produkty do ponad 30 państw, wśród których znajduje się między innymi: Austria, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Fracna, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Łotwa, Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Polska, Rosja, Rumunia, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Włochy, Wyspy Owcze.

Marka główny cel swojej działalności widzi w spełnianiu potrzeb Klientów oraz zapewnianiu im komfortu. Ogromne doświadczenie, jakie zdobyła firma w czasie swojej wieloletniej działalności, pokazało, że świeże i czyste powietrze jest niezwykle istotne dla współczesnych konsumentów. Najlepsza klimatyzacja i wentylacja pozwala użytkownikom lepiej i efektywniej pracować oraz dobrze się czuć w pomieszczeniach, gdzie takie urządzenia są montowane.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia UAB SALDA dla sektora przemysłowego, zakładów produkcyjnych, biur, kawiarni, hoteli, a także dla indywidualnych gospodarstw domowych. Są to rozwiązania, które nie tylko spełniają oczekiwania użytkowników w kwestii komfortu, ale także w zakresie zużycia energii elektrycznej. Produkty UAB SALDA stanowią odpowiedź na rosnące ceny energii – dobór odpowiednich rozwiązań wentylacyjnych i wprowadzenie central wyposażonych w wymienniki ciepła pozwala odzyskać nawet do 94% energii cieplnej z powietrza wywiewanego.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

 

 KATALOG CENTRAL SALDA

 

 

 

 

 

                         

 
Jesteśmy na Google+
Google+